Urodziłem się w 1981 roku w Tomaszowie Mazowieckim. Jestem absolwentem prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Od kilku lat mieszkam w Warszawie, choć wcześniej niemal dekadę spędziłem w Łodzi. Mieszkałem także w Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii.

Pomimo prawniczego wykształcenia moją największą życiową pasją są podróże. Jestem laureatem wielu konkursów i olimpiad geograficznych i nautologicznych. Szczególnie upodobałem sobie mało przyjazne człowiekowi północne rejony świata. Od ponad dziesięciu lat choruję na stwardnienie rozsiane, jednak pomimo choroby staram się aktywnie żyć i realizować swoje życiowe pasje.

Od kilku lat jestem aktywnym członkiem Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu działając między innymi jako społeczny inspektor campingów. Wolny czas poświęcam także pracy wolontariackiej dla Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego.

Od niedawna dzielę się wrażeniami ze swoich podróży podczas autorskich spotkań organizowanych na terenie całej Polski, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Byłem gościem m.in. krakowskiej "Piwnicy pod Baranami", kultowego hotelu "Jaś Wędrowniczek" w Rymanowie-Zdroju, a także dziesiątków klubów i ośrodków kultury w naszym kraju. Swoimi opowieściami ubarwiałem również programy wielu festiwali podróżniczych.

Swego czasu przemierzyłem autostopem położone daleko za kręgiem polarnym tereny Laponii, a w 2010 roku odbyłem samotnie wyprawę rowerową dookoła Islandii. Jestem pierwszą na świecie osobą chorą na SM, która tego dokonała.
W wolnych chwilach żegluję po Zalewie Sulejowskim, położonym blisko rodzinnego Tomaszowa Mazowieckiego, choć moja rola sprowadza się raczej do funkcji balastu...Poniżej moje zdjęcia z Islandii:
"Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "1000 Twarzy SM"Na okładce "Neuropozytywni"